Nisseroise open commissie stelt zich voor

De Nisseroise open 2011 is weer van start gegaan. Wij vonden het tijd eens nader kennis te maken met de commissie van dit toernooi:

Stellen jullie jezelf eens voor:
Paulo Fernandes
11e jaar bij de commissie

Miek van Schijndel
7e jaar bij de commissie

Tinie Ketelaars
6e jaar bij de commissie

Arlette van den Tillart
4e jaar bij de commissie

Harrie Gehrmann
2e jaar bij de commissie

Marion Pashouwers
1e jaar bij de commissie

Diana Gloudemans
1e jaar bij de commissie

Waarom is het zo leuk om in de Open Toernooi Commissie te zitten?
Leuk om iets extra’s voor de club te doen en speciaal het open toernooi, omdat het door de variaties aan spelers van alle clubs uit de omgeving altijd heel erg gezellig is tijdens het toernooi.
Verder hebben we een gezellige commissie die iedere dag met veel plezier hun best doen om het toernooi tot een succes te maken. Dit zie je vooral aan het feit dat de commissieleden bijna alle dagen allemaal aanwezig zijn.

Hoeveel uur kost de voorbereiding en hoeveel uur zijn jullie tijdens het toernooi op de club?
Tijdens het toernooi proberen we allemaal zoveel mogelijk aanwezig te zijn. Wie kan is van de partij! De uren voorbereiding voor het toernooi verschillen per persoon en per taak

Wie kookt tijdens het toernooi?
Op alle doordeweekse dagen wordt er tijdens de eerste tennisronde gezamenlijk gegeten. Ieder commissielid speelt om de beurt de kok.

Wie van de commissie gaat een toernooionderdeel winnen?
Tinie en Harrie in elk geval niet, want die spelen niet mee!

Waarom moet iedereen naar de club komen tijdens het Open Toernooi?
Om van de gezellige sfeer, mooie tennispartijen, lekkere hapjes en de altijd gezellige haringavond (donderdag) te genieten. En natuurlijk voor de feestavond (vrijdag) met drive-in show van Gogh en loterij!